Pri kúpe nad 50€ je doprava zdarma

info@flipky.sk

Nezabudnuteľná dámska prespávačka s Trekland tripom

Minulý víkend bol pre nás a všetky zúčastnené dievčatá, slečny, dámy a paničky nezvyčajným dobrodružstvom, a to vďaka spolupráci s Trekland tripom. Spolu sme sa vydali na 2. Flipky. trip, ktorý nám ponúkol unikátny zážitok spojený s testovaním udržateľných produktov v nádhernej prírode Rajeckej doliny.

V piatok sme začali na Lietavskom hrade, kde sme si užili turistiku a zapojili sa do dobrovoľníckej práce, pomáhajúc zachraňovať tento historický skvost. Ručne sme zasýpali obnovenú časť krypty hradnej kaplnky, a na záver sme si užili výhľad z hradnej strechy, obklopené chladivým vetrom a vychladeným pivom. Určite sa sem ešte vrátime, aby sme zažili opäť túto magickú atmosféru.

Ďalším bodom nášho dobrodružstva bola turistika ku stratenému Budzogáňu. Tu sme si spoločne pripravili našu vlastnú outdoorovú kávičku a oddýchli si pri jedinečnej skale. Pri návrate do kempu Slnečné skaly sme mali pre dievčatá pripravené malé prekvapko – lezenie. Porúbka je známa svojou lezeckou oblasťou, a tak sme mali možnosť vyskúšať si lezenie pod vedením skúseného inštruktora Miša z Petzlu. Mnohé si vyskúšali lezenie prvýkrát a bolo to vzrušujúce dobrodružstvo.

Večer sme strávili pod hviezdami, kde nás čakala opekačka, grilovačka, stanovačka a rôzne súťaže. Ráno sme si spoločne zacvičili flexi jogu s Nikolou a jej Aerial Academy, aby sme sa pripravili na nový deň.

Vrchol nášho výletu bol neskutočný výhľad zo Slnečných skál nad Rajeckými Teplicami. Veríme, že ste si všetky užily tento víkend rovnako ako my. Ďakujeme vám všetkým za účasť, a taktiež ďakujeme Jakubovi s Treklandu. Tešíme sa na ďalšie dobrodružstvá a stretnutia!

Všetko, čo sme zažili, si môžete pozrieť na fotografiách a videu pod príspevkom. Nech žije dobrodružstvo!

Zdieľaj

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Chceli by ste zažiť výlet plný dobrodružstva?

Napíšte nám a my sa Vám ozveme hneď, ako naplánujeme ďalšie dobrodružstvo.

Nezmeškajte

Súvisiace články